Walentynkowy Konkurs nie tylko dla zakochanych wypalił znakomicie, więc... idziemy za ciosem! :) A okazja jest znakomita, bo w drugim tygodniu marca czeka nas #DzieńKobiet.

Co przygotowaliśmy tym razem? Nagroda jest taka sama jak przy okazji konkusu walentynkowego - voucher na 300 PLN. Nieco inne są za to zasady.

Aby powalczyć o zgarnięcie voucheru wystarczy wykonać trzy proste zadania:
1. polubić post z informacją o wydarzeniu;
2. udostępnić post na swoim facebookowym wallu
oraz - i to najważniejsze -
3. opisać w poście krótko wymarzony prezent z okazji Dnia Kobiet; w przypadku pań poprosimy o opis prezentu dla siebie, a w przypadku panów o opis prezentu dla ważnej w swoim życiu kobiety (w końcu konkurs "nie tylko dla pań", prawda?).
UWAGA! Mile widziane selfie z wymarzonym prezentem; fotki będą na pewno wyżej notowane niż proste opisy, bo pięknie ożywiają nasz fanpage! ;)

O tym, kto wygra zadecyduje, podobnie jak za pierwszym razem, minikomisja złożona z przedstawicieli zarządu wspólnoty lokalowej odpowiedzialnej za funkcjonowanie Manhattan Olsztyn.

To chyba tyle. Dodajmy jeszcze, że na zgłoszenia czekamy do 8 marca 2016 do godziny 00:01 (czyli do północy z poniedziałku na wtorek). Udział w konkursie oznacza natomiast późniejszą zgodę na udział w miniceremonii wręczenia nagrody w Manhattan Olsztyn przy placu Pułaskiego 7.

Jesteśmy ciekawi, kto wykaże się największą kreatywnością i siłą perswazji ;)

#Konkurs #NieTylkoDlaPań #WszystkieBarwyZakupów

 

ZASADY KONKURSU „Nie tylko dla pań" Manhattan Olsztyn:

1. Polub post dotyczący niniejszego wydarzenia i udostępnij ten post na swoim facebookowym wallu.
2. W formie postu w niniejszym wydarzeniu opisz krótko (2-3 zdania) swój wymarzony prezent z okazji Dnia Kobiet lub prezent, który chciałbyś ofiarować bliskiej kobiecie; zamiast opisu mile widziane selfie z wymarzonym prezentem.
3. Udział w konkursie oznacza zgodę na udział w miniceremonii wręczenia nagrody w przypadku wygranej.
4. Na propozycje czekamy do 8 marca do godziny 00:01.
5. Imię i nazwisko zwycięzcy (zwyciężczyni) podamy 8 marca na podstawie subiektywnego wyboru.
6. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 300 PLN do wykorzystania na zakupy w wybranych punktach Centrum Handlowego Manhattan.
7. Organizatorem konkursu jest Zarząd Wspólnoty Lokalowej przy Placu Pułaskiego 7.
8. Wszelkie kwestie sporne związane z konkursem rozstrzyga organizator konkursu.

POWODZENIA! I pamiętaj: Manhattan to #WszystkieBarwyZakupów. Nie tylko dla pań ;)