10 procent to minimum. Niektóre punkty proponują dużo więcej. Chodziło o to, by to akcji zachęcić możliwie najwięcej stoisk. Takiej akcji handlowców Manhattan Olsztyn jeszcze bowiem nie było!

#WalentynkowyRabat to specjalna, 10-dniowa promocja. Ruszyła dziś (5 lutego) i potrwa… tak, tak, aż do Walentynek (tym, którzy nie pamiętają, przypominamy: przypadają 14 lutego). Punkty, które w tych dniach udzielają #WalentykowyRabat (co najmniej 10 procent) można błyskawicznie namierzyć dzięki dużym naklejkom z wielkim czerwonym sercem na wejściowych witrynach.

Ale… to nie wszystko. Jest jeszcze KONKURS. I to nie byle jaki. Do zgarnięcia jest bowiem voucher na (po)walentynkowe zakupy. Wartość? Aż 300 PLN. To powinno wystarczyć na fajny upominek dla Ciebie i dla Niej albo dla Niego.

A teraz zasady. Bajecznie proste. I subiektywne. Zwycięzcę wyłonimy bowiem sami, wspólnie z zarządem Manhattanu, dzień po Walentynkach 2016. Liczy się kreatywność i element zaskoczenia.

ZASADY KONKURSU „Nie tylko dla zakochanych” Manhattan Olsztyn:

1. W trzech zdaniach podaj trzy powody, które czynią, że lubisz odwiedzać Manhattan i prześlij swoje propozycje za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres manhattanolsztyn@gmail.com.
2. Nie zapomnij o podaniu imienia i nazwiska oraz kontaktu telefonicznego.
3. Na końcu wiadomości nie zapomnij załączyć krótkiej formułki:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych i promocyjnych Centrum Handlowego Manhattan przy placu Pułaskiego 7 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
4. Na propozycje czekamy do 14 lutego 2016 roku do godziny 23:59:59.
5. Imię i nazwisko zwycięzcy ogłosimy 15 lutego na podstawie subiektywnego wyboru.
6. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 300 PLN do wykorzystania na zakupy w wybranych punktach Centrum Handlowego Manhattan.
7. Organizatorem konkursu jest Zarząd Wspólnoty Lokalowej przy Placu Pułaskiego 7.
8. Wszelkie kwestie sporne związane z konkursem rozstrzyga organizator konkursu.

POWODZENIA! I pamiętaj: Manhattan to #WszystkieBarwyZakupów. Nie tylko w Walentynki ;)