Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta

Elementami oczekiwanymi od każdego przedsiębiorstwa, jak również cenionymi przez klientów są niewątpliwie wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza firma pomaga Państwu już od 2004 roku, a więc doświadczenie jakie w ciągu tego czasu zdobyliśmy utwierdza w przekonaniu, że wszystkie usługi przez nas wykonywane są najwyższej jakości. Staramy się na bieżąco podnosić kwalifikacje oraz być na czasie z najnowszymi technologiami.

Od wielu lat realizujemy szereg usług z zakresu dorabiania kluczy do aut, motocykli oraz mieszkaniowych, regeneracji zamków i stacyjek, naprawy kluczy oraz pilotów samochodowych, wyżej wymienione usługi wykonujemy w naszym punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w domu handlowym Manhattan położonym w centrum Olsztyna. Obecnie uruchomiliśmy sklep internetowy w którym jest dostępna część usług z naszej oferty. Możemy zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę a po wykonaniu usługi wyślemy ją na wskazany adres.

Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo, tak jak zaufało nam już wielu innych klientów.

Skorzystaj z naszych usług:

  • dorabianie kluczy mieszkaniowych,
  • dorabianie kluczy samochodowych i motocyklowych,
  • naprawa elektroniki i wymiana obudów kluczy samochodowych,
  • naprawa stacyjek, zamków samochodowych i motocyklowych, 
  • projektowanie i wykonywanie systemów Master Key.

Więcej informacji znajdzieś na naszej stronie: dorabianiekluczy.olsztyn.pl

Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych w naszym sklepie online: gorko.com.pl/oferta

Możesz nas również odwiedzić na YT, znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów video: www.youtube.com/@gorko-twojpartnerwbezpiecz5759