Nie chodzi tylko o solidarność, choć to również bardzo ważne. W końcu trzeba sobie pomagać, prawda? ;) Kupowanie u swoich to jednak przede wszystkim wspieranie krajowej gospodarki i dokładanie cegiełki do jej stopniowego rozwoju. To również alternatywa dla wszechobecnych sieciówek i powtarzalnych produktów, które są tak powszechne, że niekiedy aż nudne. A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze zaufanie. Kupując u swoich wiesz przecież, na jaką jakość możesz liczyć i jakiej obsługi możesz się spodziewać.

Właśnie dlatego pod koniec pierwszej połowy kwietnia postanowiliśmy ruszyć z kampanią #KupujUSwoich. Chcemy pomóc klientom poznać bliżej właścicieli sklepów i punktów usługowych w olsztyńskim Manhattanie tak, aby kupowało się u nich jak u dobrych znajomych. Jak u swoich.

W związku z tym przynajmniej dwa-trzy razy w miesiącu będziemy odwiedzać wytypowanego właściciela stoiska z kamerą i aparatem, a potem publikować materiał filmowy lub zdjęciowo-tekstowy, przedstawiający historię i pasję danej osoby. I oczywiście danego punktu handlowego lub usługowego. Chcemy pokazać przedsiębiorców i ludzi. Prawdziwych. Swoich.

Obserwujcie nasze społecznościówki: fanpage na Facebooku, kanał na YouTube oraz konto na Instagramie!