Manhattan Olsztyn serdecznie zaprasza mieszkańców i odwiedzających na wyjątkowe zakupy świąteczne w nadchodzące niedziele handlowe, 10 i 17 grudnia! Z myślą o wygodzie klientów,  Manhattan będzie otwarty w godzinach 10:00-14:00, dając wszystkim okazję do znalezienia idealnych prezentów na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Niedzielne zakupy to doskonała okazja, aby w spokoju przejrzeć bogatą ofertę sklepów w Manhattan, które z dumą prezentują najnowsze trendy modowe, akcesoria czy biżuterię.

Wraz z otwarciem w niedziele handlowe, Galeria Manhattan Olsztyn pragnie stworzyć atmosferę świątecznej radości, gdzie wszyscy klienci mogą delektować się zakupami w magicznej scenerii galerii przygotowanej na ten wyjątkowy okres.

Nie przegap okazji, aby zacząć swoje świąteczne przygotowania od odwiedzenia Galerii Manhattan Olsztyn w nadchodzące niedziele handlowe.

Manhattan Olsztyn życzy wszystkim radosnych zakupów i wspaniałych chwil spędzonych podczas przygotowań do magicznych Świąt Bożego Narodzenia!